Aktualnosci
  • SLUD1
  • SLUD2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

DZIAŁALNOŚĆ

SLUD od 20 lat edukuje i owocnie współpracuje ze środowiskiem producentów drobiu. Rocznie odbywają się cztery zjazdy naszego Uniwersytetu podczas których zwiększamy swoją wiedzę na wykładach ekspertów z zakresu zootechniki i weterynarii drobiu.

image001

Siedlce, 2020 0910

PT Producenci mięsa drobiowego i jaj Ziemi Siedleckiej

Szanowni Państwo!

Mamy głęboką nadzieję, że pozostajecie Państwo w dobrym zdrowiu i ogarniacie skomplikowaną rzeczywistość czasów COVID 19!

Z prawdziwą przykrością informujemy, że w tej rzeczywistości nadal nie jest możliwe zorganizowanie 28 Zjazdu naszego Stowarzyszenia, planowanego na dzień 01 października 2020 roku!

W poczuciu odpowiedzialności za rozwój siedleckiego drobiarstwa, oceniając ryzyko osobistych spotkań (których nam wszystkim niezwykle brakuje) za zbyt duże, gorąco zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu online. Jego termin i szczegółowy program zostaną przesłane na Państwa adresy poczty elektronicznej w najbliższym czasie.

Bardzo serdecznie zapraszamy Członków i Sympatyków SLUD do częstego odwiedzania naszej strony: https://slud.pl . Na tej platformie będziemy umieszczać ciekawe informacje poświęcone aktualnym problemom drobiarstwa Ziemi Siedleckiej i nie tylko!

Dalsze szczegóły można uzyskać w biurze SLUD (ul. Księcia Poniatowskiego 89; 08-110 Siedlce; Tel: 734 122 333).

Życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

W Imieniu Zarządu i Rady Programowej

Prezes SLUD                

Mgr Jakub Pióro

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

PLATYNOWY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR