Aktualnosci
  • SLUD1
  • SLUD2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

DZIAŁALNOŚĆ

SLUD od 20 lat edukuje i owocnie współpracuje ze środowiskiem producentów drobiu. Rocznie odbywają się cztery zjazdy naszego Uniwersytetu podczas których zwiększamy swoją wiedzę na wykładach ekspertów z zakresu zootechniki i weterynarii drobiu.

image001 

Warszawa, 2020 05 27

PT Producenci mięsa drobiowego i jaj Ziemi Siedleckiej

Szanowni Państwo!

Mamy głęboką nadzieję, że pozostajecie Państwo w dobrym zdrowiu i ogarniacie skomplikowaną rzeczywistość czasów COVID 19!

Z prawdziwą przykrością informujemy, że w tej rzeczywistości nadal nie jest możliwe zorganizowanie 28 Zjazdu naszego Stowarzyszenia, planowanego na dzień 18 czerwca 2020! Zjazd odbędzie się niezwłocznie po cofnięciu formalnych ograniczeń. Chcemy wierzyć, że będziemy mogli się spotkać w dniu 01 października 2020 roku (czwartek).

Przy tej okazji informujemy, że na często pojawiające się pytania o zagrożenia SARS CoV-2 ze strony jaj i mięsa drobiowego, proszę odpowiadać, że „drób nie odgrywa żadnej roli w transmisji COVID 19!” . Fake news , że  mięso drobiowe może taką rolę odgrywać w Indiach spowodował spadek cen hurtowych o 70 % - załamało to lokalny rynek! Musimy być bardzo ostrożni w wypowiedziach na ten temat.

Dla producentów drobiu nigdy nie było łatwych czasów, dziś, kiedy „koronakryzys” niszczy krajowy i zagraniczne rynki jaj i mięsa drobiowego sytuacja jest dramatyczna!

By sprostać wyzwaniom pozostańmy solidarni!

 Zapraszamy Członków i Sympatyków SLUD do częstego odwiedzania naszej strony: https://slud.pl . Na tej platformie będziemy umieszczać ciekawe informacje poświęcone aktualnym problemom drobiarstwa Ziemi Siedleckiej i nie tylko!

Dalsze szczegóły można uzyskać w biurze SLUD(ul. Księcia Poniatowskiego 89; 08-110 Siedlce; Tel: 734 122 333). Serdecznie zapraszamy!

Życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

W Imieniu Zarządu i Rady Programowej

Prezes SLUD      

Mgr Jakub Pióro

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

PLATYNOWY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR