Aktualnosci
  • SLUD1
  • SLUD2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

DZIAŁALNOŚĆ

SLUD od 20 lat edukuje i owocnie współpracuje ze środowiskiem producentów drobiu. Rocznie odbywają się cztery zjazdy naszego Uniwersytetu podczas których zwiększamy swoją wiedzę na wykładach ekspertów z zakresu zootechniki i weterynarii drobiu.

Siedlce, 2020 01 30

                                                                                                                    PT Producenci mięsa drobiowego i jaj Ziemi Siedleckiej

 Szanowni Państwo,

           Na północy grypa , na południu grypa, na ziemi siedleckiej nie, czy jeszcze nie? Tego nie wie nikt, ale już dziś można wyciągnąć pierwsze wnioski z przebiegu epidemii zakażenia wirusem HPAI H7N8 przełomu roku 2019/2020!

          Z pewnością najwięcej informacji w tej sprawie posiada Pan Profesor Krzysztof Śmietanka, światowej sławy specjalista (patolog drobiu, ekspert od oceny ryzyka występowania chorób zaraźliwych), który zadeklarował swój udział w 28 Zjeździe SLUD w dniu 26 marca 2020. W wykładzie „Cała prawda o grypie ptaków sezonu 2019/2020 w Polsce - gdzie popełniono błędy ?! Pan Profesor dokonana wszechstronnej analizy i wskaże co poszło nie tak!

          Taka wiedza jest bezcenna – bo są skuteczne metody by się ustrzec grypy ptaków!

Serdecznie zapraszamy PT Członków i Sympatyków Siedleckiego Latającego Uniwersytetu Drobiarskiego !

Dalsze szczegóły można uzyskać w biurze SLUD (ul. Księcia Poniatowskiego 89; 08-110 Siedlce; Tel: 602 478 825) lub na stronie internetowej www.slud.pl.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

PLATYNOWY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR